Polish English German

Wynajem samochodów dostawczych

Szeroki wybór samochodów dostawczych do wynajęcia w Szczecinie

Citroen_Jumper_L4H3Nasza firma w Szczecinie zajmuje się wynajmem samochodów dostawczych. Jest to niezwykle ważne, gdy nagle będą Państwo musieli przewieźć rzeczy z punktu oddalonego o wiele kilometrów.

W naszej ofercie posiadamy duży wybór samochodów dostawczych, które są nie tylko funkcjonalne, ale również bezpieczne. Każdy z Państwa będzie, więc mógł indywidualnie dopasować samochód do swoich potrzeb.

Bogata oferta samochodów dostawczych Szczecin

Ciągle powiększamy nasze zasoby samochodów dostawczych, ponieważ w naszej firmie w Szczecinie to auto czeka na Klienta a nie odwrotnie. Wynajem samochodu jest najlepszą alternatywą dla kosztownego zakupu, jak i dalszego użytkowania własnego auta. Nasza wypożyczalnia samochodów proponuje Państwu wynajem aut krótko i długo terminowy, co za tym idzie, wypożyczacie samochód na tak długo, jak jest to Państwu niezbędne.

Gwarancja jakości wynajmu samochodów dostawczych Szczecin

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi spotkały się z Państwa zadowoleniem. Gwarantujemy Państwu pełne ubezpieczenia naszych samochodów dostawczych. Przy wynajmie samochodów dostawczych bardzo ważne jest bezpieczeństwo, dlatego też wybieramy pojazdy markowe, które reprezentują wysoki standard. Gwarantujemy jasne warunki wynajmu i konkurencyjne stawki. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie jak i rzetelnie przygotujemy ofertę dokładnie odpowiadającą Państwa potrzebom.

Do Państwa dyspozycji mamy takie samochody jak:

 

Citroen Jumper L4H3 2011r. 3.0 HDI 180KM

citroen_jumper

Citroen Jumper L4H3 2011r. 3.0 HDI 180KM  jest to samochód dostawczy klasy maxi.  Posiada wszelkie, niezawodne rozwiązania technologiczne jak również elegancki design.

 • rok produkcji 2011
 • wielkość przestrzeni ładunkowej 17 m3
 • długość 3,90m , wyskość 2,17m, szerokość 1,84m

 

Peugeot Partner  1.9 DIESEL

peugeot_partner

Peugeot Partner 1.9 DIESEL to nasz kolejny samochód dostawczy, który przypomina vana co do ładowności, również jeśli chodzi o sztywność zawieszenia. Oryginalny i doskonale przystosowany do wymagań klientów.

 • rok produkcji 2003
 • wielkość przestrzeni ładunkowej 2.5 m3
 • długość 1,50m , wyskość 1,20m, szerokość 1,40m

 

Mercedes Vito 108 CDI 2.2 IZOTERMA

mercedes_vito_isoterma

Mercedes Vito 108 CDI 2.2 CDI IZOTERMA jest samochodem dostawczym znaczony klasą V. Jest to niezawodny i praktyczny samochód dostawczy, który dodatkowo posiada niskie koszta eksploatacji.

 • rok produkcji 2001
 • wielkość przestrzeni ładunkowej 5 m3
 • długość 2,00m , wyskość 1,70m, szerokość 1,50m

 

Renault Master 2.5 CDI

renault_master

Renault Master 2.5 CDI Jest funkcjonalny i wygodny. Obszerna, przytulna  kabina Renault daje komfort jazdy, regulowana kierownica i fotel kierowcy umożliwiające dostosowanie pozycji za kierownicą do każdej postury.

 • rok produkcji 2006
 • wielkość przestrzeni ładunkowej 9 m3
 • długość 3,00m , wyskość 1,80m, szerokość 1,65m

 

Fiat Ducato Maxi L4H3 3.0HDI 180KM

20131128 110613

Fiat Ducato Maxi L4H3 3.0HDI 180 KM  jest niezawodnym i innowacyjnym samochodem dostawczym posiadającym dużą pojemność ładunkową. Duża moc silnika przy jednocześnie niskim poziomie zużycia paliwa jest z pewnością jego mocną stroną.

 • rok produkcji 2011
 • wielkość przestrzeni ładunkowej 17 m3
 • długość 3,90m , wyskość 2,17m, szerokość 1,84m
 • Pojemność zbiornika paliwa 125 litrów !

 

Peugeot Boxer  2.8 DIESEL

peugeot_boxer

Peugeot Boxer  2.8 DIESEL jest samochodem dostawczym posiadającym dużą pojemność ładunkową. Obszerna, przytulna  kabina daje komfort jazdy, regulowana kierownica i fotel kierowcy.

 • rok produkcji 2004
 • wielkość przestrzeni ładunkowej 10 m3
 • długość 3,20m , wyskość 1,80m, szerokość 1,75m

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Wynajem lawet do 2,6 t

Wynajem lawet Szczecin do przewozów samochodów

Citroen_Jumper_L4H3W naszej ofercie mogą Państwo odnaleźć również usługę wynajmu lawet. Nasza firma funkcjonuje na terenie całego Szczecina. Wynajem lawet to kompleksowa usługa, którą wykonujemy błyskawicznie.

Nasze lawety są przede wszystkim bezpieczne. Posiadają hamulce najazdowe, dzięki którym laweta nie wypnie się na zakrętach, chroni amortyzatory jak również zapobiega poślizgom. Dzięki naszej lawecie transport pojazdu będzie przyjemny i komfortowy.

Jakość naszych lawet do wynajęcia w Szczecinie

Nasza szczecińska firma proponuje Państwu do wynajęcia w 100% sprawne i na bieżąco serwisowane lawety. Lawety dostępne w naszej firmie przewiozą dla Państwa wszelkiego rodzaju pojazdy: samochody, motocykle, pojazdy terenowe, maszyny budowlane, maszyny przemysłowe jak również quady. Wynajem lawety jest, więc idealnym rozwiązaniem w transporcie. Nasze lawety wykonane są ze stali konstrukcyjnej o podwyższonej wytrzymałości. Dodatkowo całość jest cynkowana ogniowo.

Szeroka oferta lawet w Szczecinie

Nasza firma jest nieodzowna zarówno podczas wypadku samochodowego, ale także w sytuacji, kiedy potrzebują Państwo szybkiego i sprawnego transportu większych przedmiotów. Warto skontaktować się z naszą firmą mieszczącą się w Szczecinie, aby bliżej poznać naszą ofertę i wybrania odpowiedniej dla Państwa umowy. Dzięki naszej firmie będą mogli się Państwo poczuć bezpiecznie i pewnie.

Do Państwa dyspozycji mamy lawety - przyczepy:

Laweta DMC 2000 kg

przyczepa_laweta

Laweta o DMC do 2000kg Laweta posiada zaczep z stabilizatorem jazdy dzięki któremu nie wypnie się na zakrętach, chroni amortyzatory, zapobiega poślizgom, do minimum redukują niebezpieczne przechyły boczne i tak zwane wężykowanie. Laweta wyposażona jest także w hamulec.

 • laweta DMC 2000 kg
 • waga samej lawety 615 kg
 • długość najazdu 4m

Laweta DMC 2600 kg

przyczepa_laweta2

Laweta DMC 2600kg Laweta posiada zaczep z stabilizatorem jazdy dzięki któremu nie wypnie się na zakrętach, chroni amortyzatory, zapobiega poślizgom, do minimum redukują niebezpieczne przechyły boczne i tak zwane wężykowanie. Laweta wyposażona jest także w hamulec.

 • laweta DMC 2600 kg
 • waga samej lawety 675 kg
 • długość najazdu 4,5m

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Wynajem autolawet do 3,5 t

Wynajem autolawet Szczecin do przewozów samochodów

Citroen_Jumper_L4H3W naszej ofercie mogą Państwo odnaleźć również usługę wynajmu autolawet. Nasza firma funkcjonuje na terenie całego Szczecina. Wynajem autolawet to kompleksowa usługa, którą wykonujemy błyskawicznie.

Nasze autolawety są samochodami wyskiej klasy, wygodnymi i przestronnymi, przewożą oprócz samochodu do 7 osób. Dzięki naszej autolawecie transport pojazdu będzie przyjemny i komfortowy.

Jakość naszych autolawet w Szczecinie

Nasza szczecińska firma proponuje Państwu do wynajęcia w 100% sprawne i na bieżąco serwisowane autlawety. Lawety dostępne w naszej firmie przewiozą dla Państwa wszelkiego rodzaju pojazdy: samochody, motocykle, pojazdy terenowe, maszyny budowlane, maszyny przemysłowe jak również quady. Wynajem autolawety jest, więc idealnym rozwiązaniem w transporcie.

Szeroka oferta autolawet do wynajęcia Szczecin

Nasza firma jest nieodzowna zarówno podczas wypadku samochodowego, ale także w sytuacji, kiedy potrzebują Państwo szybkiego i sprawnego transportu większych przedmiotów. Warto skontaktować się z naszą firmą mieszczącą się w Szczecinie, aby bliżej poznać naszą ofertę i wybrania odpowiedniej dla Państwa umowy. Dzięki naszej firmie będą mogli się Państwo poczuć bezpiecznie i pewnie.

 

 

Do Państwa dyspozycji mamy autolawety:

 

Autolaweta PEUGEOT BOXER 2011r. 3.0HDI 180KM DMC 3500kg

autolaweta

PEUGEOT BOXER 2011r. 3.0HDI 180KM DMC 3500kg silna autolaweta wysokiej klasy, przewozi 3 osoby.

 • rok produkcji 2011
 • ładowność 1550kg
 • długość najazdu 5.2m
 • 3 osobowy
 • TEMPOMAT !!!
 • CB Radio
 • Pojemność zbiornika paliwa 125 litrów !
 • Komplet pasów 3-punktowych, 4 sztuki w komplecie ! ! !

 

 

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Wynajem przyczep towarowych do 750kg

Wynajem  przyczep Szczecin samochodowych do 750 kg

Citroen_Jumper_L4H3Jeżeli potrzebują Państwo pilnie przewieźć większy ładunek idealnie do tego będzie się nadawała przyczepa towarowa. Nasza firma w Szczecinie posiada usługę wynajmu takiej właśnie przyczepy towarowej.

Wszystkie nasze przyczepy towarowe wyposażone są w hamulce najazdowe, które zapewniają Państwu komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Przyczepy towarowe w naszej firmie dostępne są przez cała dobę i przy minimum formalności.

Jakość usług wynajmu przyczeo Szczecin

Spełniamy Państwa wszystkie oczekiwania i jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom. Poznając bliżej naszą firmę jak również współpracując z nami, przekonają się Państwo o naszej rzetelności i sumienności. Wysoka jakość naszego sprzętu świadczy również o jakości naszych usług. Oferujemy wynajem przyczep transportowych dla osób indywidualnych, małych i większych firm. Posiadamy szerokie doświadczenie w wynajmie przyczep towarowych.

Szeroka oferta wynajmu przyczep w Szczecinie

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy. Gwarantujemy jasne warunki wynajmu i konkurencyjne stawki. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie jak i rzetelnie przygotujemy ofertę dokładnie odpowiadającą Państwa potrzebom.

Do Państwa dyspozycji mamy przyczepy towarowe:

Przyczepa towarowa 750kg

przyczepa

Przyczepa towarowa do 750kg solidna przyczepa towarowa o masie całkowitej do 750 kg, otwierana tylna burta, sciągana plandeka na stelażu.

 • rok produkcji 2011
 • wielkość przestrzeni ładunkowej 3,5 m3
 • długość 2,00m , wyskość 1,20m, szerokość 1,50m

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.

Dane firmy

PEGAZ autowypożyczalnia
Dostawcze i Lawety
ul. Sikorskiego 36
71-072 Szczecin
NIP 856-184-37-92
REGON 321095638

Więcej