Polish English German

Wynajem lawet do 2,6 t

Wynajem lawet Szczecin do przewozów samochodów

Citroen_Jumper_L4H3W naszej ofercie mogą Państwo odnaleźć również usługę wynajmu lawet. Nasza firma funkcjonuje na terenie całego Szczecina. Wynajem lawet to kompleksowa usługa, którą wykonujemy błyskawicznie.

Nasze lawety są przede wszystkim bezpieczne. Posiadają hamulce najazdowe, dzięki którym laweta nie wypnie się na zakrętach, chroni amortyzatory jak również zapobiega poślizgom. Dzięki naszej lawecie transport pojazdu będzie przyjemny i komfortowy.

Jakość naszych lawet do wynajęcia w Szczecinie

Nasza szczecińska firma proponuje Państwu do wynajęcia w 100% sprawne i na bieżąco serwisowane lawety. Lawety dostępne w naszej firmie przewiozą dla Państwa wszelkiego rodzaju pojazdy: samochody, motocykle, pojazdy terenowe, maszyny budowlane, maszyny przemysłowe jak również quady. Wynajem lawety jest, więc idealnym rozwiązaniem w transporcie. Nasze lawety wykonane są ze stali konstrukcyjnej o podwyższonej wytrzymałości. Dodatkowo całość jest cynkowana ogniowo.

Szeroka oferta lawet w Szczecinie

Nasza firma jest nieodzowna zarówno podczas wypadku samochodowego, ale także w sytuacji, kiedy potrzebują Państwo szybkiego i sprawnego transportu większych przedmiotów. Warto skontaktować się z naszą firmą mieszczącą się w Szczecinie, aby bliżej poznać naszą ofertę i wybrania odpowiedniej dla Państwa umowy. Dzięki naszej firmie będą mogli się Państwo poczuć bezpiecznie i pewnie.

Do Państwa dyspozycji mamy lawety - przyczepy:

Laweta DMC 2000 kg

przyczepa_laweta

Laweta o DMC do 2000kg Laweta posiada zaczep z stabilizatorem jazdy dzięki któremu nie wypnie się na zakrętach, chroni amortyzatory, zapobiega poślizgom, do minimum redukują niebezpieczne przechyły boczne i tak zwane wężykowanie. Laweta wyposażona jest także w hamulec.

  • laweta DMC 2000 kg
  • waga samej lawety 615 kg
  • długość najazdu 4m

Laweta DMC 2600 kg

przyczepa_laweta2

Laweta DMC 2600kg Laweta posiada zaczep z stabilizatorem jazdy dzięki któremu nie wypnie się na zakrętach, chroni amortyzatory, zapobiega poślizgom, do minimum redukują niebezpieczne przechyły boczne i tak zwane wężykowanie. Laweta wyposażona jest także w hamulec.

  • laweta DMC 2600 kg
  • waga samej lawety 675 kg
  • długość najazdu 4,5m

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.


Dane firmy

PEGAZ autowypożyczalnia
Dostawcze i Lawety
ul. Sikorskiego 36
71-072 Szczecin
NIP 856-184-37-92
REGON 321095638

Więcej