Polish English German

Wynajem przyczep towarowych do 750kg

Wynajem  przyczep Szczecin samochodowych do 750 kg

Citroen_Jumper_L4H3Jeżeli potrzebują Państwo pilnie przewieźć większy ładunek idealnie do tego będzie się nadawała przyczepa towarowa. Nasza firma w Szczecinie posiada usługę wynajmu takiej właśnie przyczepy towarowej.

Wszystkie nasze przyczepy towarowe wyposażone są w hamulce najazdowe, które zapewniają Państwu komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Przyczepy towarowe w naszej firmie dostępne są przez cała dobę i przy minimum formalności.

Jakość usług wynajmu przyczeo Szczecin

Spełniamy Państwa wszystkie oczekiwania i jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom. Poznając bliżej naszą firmę jak również współpracując z nami, przekonają się Państwo o naszej rzetelności i sumienności. Wysoka jakość naszego sprzętu świadczy również o jakości naszych usług. Oferujemy wynajem przyczep transportowych dla osób indywidualnych, małych i większych firm. Posiadamy szerokie doświadczenie w wynajmie przyczep towarowych.

Szeroka oferta wynajmu przyczep w Szczecinie

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy. Gwarantujemy jasne warunki wynajmu i konkurencyjne stawki. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie jak i rzetelnie przygotujemy ofertę dokładnie odpowiadającą Państwa potrzebom.

Do Państwa dyspozycji mamy przyczepy towarowe:

Przyczepa towarowa 750kg

przyczepa

Przyczepa towarowa do 750kg solidna przyczepa towarowa o masie całkowitej do 750 kg, otwierana tylna burta, sciągana plandeka na stelażu.

  • rok produkcji 2011
  • wielkość przestrzeni ładunkowej 3,5 m3
  • długość 2,00m , wyskość 1,20m, szerokość 1,50m

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta.


Dane firmy

PEGAZ autowypożyczalnia
Dostawcze i Lawety
ul. Sikorskiego 36
71-072 Szczecin
NIP 856-184-37-92
REGON 321095638

Więcej